Shtëpi kukullash pastel

Marka

18,700 L

Brand:  
EurekaKids

Kjo shtëpi kukullash ka shumë aksesorë dhe detaje realiste për t’i bërë kukullat të ndihen sikur janë në një shtëpi të vërtetë. 5 dhomat e tij janë të pajisura me mobiljet më të kompletuara në mënyrë që të mos u mungon asgjë. Ashensori manual do t’ju lejojë të lëvizni nëpër katet kryesore, më pas mund të përdorni shkallët për të ngjitur në dhomën kryesore dhe për të shijuar pamjen nga tarraca. Është bërë prej druri të cilësisë së lartë në mënyrë që ata të mund të luajnë me të për një kohë të gjatë dhe të duken mirë në dhomën e tyre.

 • Shtepi 3 kate me 5 dhoma
 • E bërë nga druri cilësor me përfundime realiste
 • Përfshin 14 mobilje prej druri
 • Me ashensor manual per akses ne dy katet e para
 • Zile në hyrjen kryesore me zë të vërtetë
 • Dritare me mentesha që mund të hapen dhe mbyllen
 • Përmasat 67,5 cm x 84 cm x 28 cm
 • Mosha 3 vjeç

 

 

S’ka stok

 • Shtëpi kukullash pastel

  18,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shtëpi kukullash pastel

   18,700 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   SKU: 8435404820510 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories