Shtëpia e kukullave

Marka

15,895 L

Brand:  
EurekaKids

Shtëpia e kukullave Penelope është vendi i përsosur që imagjinatat e reja të rriten. Kater metra e lartë me tre kate lojrash, secila prej katër dhomave tregon një histori në vepra arti të butë pastel. Nga dhoma gjumit, papafingo me shtratin e saj të mbuluar me pëlhurë dhe llambadarin e varur, poshtë banjës me vaskë, kjo shtëpi kukullash elegante do t’i mbajë fëmijët të lidhur. Me 17 mobilje, fëmijët mund të imagjinojnë dhe të krijojnë shtëpinë e përsosur të ëndrrave për kukullat e tyre.

Karakteristikat:

 • Tre nivele dhe katër dhoma te bollshme
 • Llambë në kuzhinë që ndizet dhe tualet me tinguj
 • Dera e përparme hapet dhe mbyllet
 • Shkalle gjeometrike nga kati i pare ne katin e dyte
 • E bërë prej druri të qëndrueshëm.
 • E pershtatshme per kukulla deri ne 30cm

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 115,32 x 64,14 x 33,66 cm
 • Pesha: 11.79 kg
 • Mosha: +3 vjeç

 

Ka stok

+
 • Shtëpia e kukullave

  15,895 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shtëpia e kukullave

   15,895 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   SKU: 8435404820510 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories