Shtesat e Krevatit Stokke® Sleepi™ Junior V2

Marka

36,600 L

Brand:  
Stokke

Paketa e Zgjerimit të Krevatit Stokke® Sleepi™ Junior V2 konverton krevatin tuaj Stokke Sleepi në një Krevat më të rehatshëm për fëmijen tuaj në rritje, duke i zgjatur kështu përdorimin

Fëmijët tuaj rriten dhe ju nuk keni pse blini një krecat të ri, por tani mund të transformoni krevatin tuaj Stokke Sleepi , me zgjatuesin praktik. Zgjerimi bëhet i përshtatshëm për fëmijë deri në 10 vjeҫ. Kjo paketë e zgjat krevatin në gjatësinë 172 cm.

Pikat kryesore:

 • Zgjat krevatin tuaj Stokke Sleepi
 • Krevati bëhet i përshtatshëm për fëmijë deri në 10 vjeҫ
 • Zgjat krevatin në gjatësinë 172 cm
 • Shtesat janë të bëra me dru ahu të qëndrueshëm, ashtu siҫ është dhe vetë krevati.
 • Dysheku shitet së bashku me shtesat
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Shtesat e Krevatit Stokke® Sleepi™ Junior V2

  36,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Shtesat e Krevatit Stokke® Sleepi™ Junior V2

   36,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 01 – Shk 01
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   Natural

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories