Sintetizues

Marka

9,600 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni sintetizuesin  nga koleksioni Animambo nga Djeco, një instrument muzikor për fëmijë nga 3 vjeç. Duke praktikuar muzikën, fëmija mund të luajë me  4 4 tinguj instrumentesh (saksofon, piano, organ dhe vibrafon). Fëmija juaj do të zgjedhë instrumentin e tij (çdo zgjedhje shoqërohet me një muzikë të vogël demo në mënyrë që ai të identifikojë menjëherë ndryshimin në tingull nga një instrument në tjetrin) dhe të kompozojë meloditë e tij në piano.

Çdo notë zëvendësohet me një shenjë me ngjyrë të shtypur para butonave. Fëmijët thjesht duhet të ndjekin butonat me ngjyrë në partiturë për të luajtur dhe praktikuar muzikën. Përveç se argëtuese kjo piano e bukur elektronike mund ti zgjojë pasionin e muzikës për fëmijët që në vegjëli. Ky sintetizues mund të jetë një ide dhurate shumë e veçantë për ditëlindje ose festat e fundvitit.

Karakteristikat:

 • E ndërtuar prej druri dhe plastike
 • Dizajn i këndshëm
 • Zgjon pasionin e muzikës që në vegjëli
 • Ide dhurate për ditëlindje
 • Mosha e përshtatshme mbi 3 vjeç

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e pianos: 36.5 x 19 x 5 cm
 • Përmasat e kutisë: 38.5 x 20 x 6 cm
 • Punon me 4 bateri AA

 

Ka stok

+
 • Sintetizues

  9,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Sintetizues

   9,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories