Sistemi diellor

Marka

6,500 L

Brand:  
EurekaKids

Me këtë grup, adhuruesit e astronomisë do të mund të zbulojnë sistemin diellor dhe 8 planetët e tij rrotullues duke vëzhguar ciklet përkatëse të rrotullimeve për një kohëzgjatje totale prej 35 minutash. Dielli i vendosur në qendër ndizet si një llambë nate. Është ideale pasi ata do të jenë në gjendje të transformojnë modelin e tyre duke vendosur Tokën dhe Hënën në pozicionin për të krijuar eklipse falë llambës së përfshirë.

Karakteristikat:

 • Edukues
 • Përmban broshurë të ilustruar
 • Punon me 5 bateri te tipit LR03 (AAA)
 • Perfekt edhe si arredues dhome

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +8 vjeç
 • Përmasat e paketimit: 26 x 33 x 15 cm

S’ka stok

 • Sistemi diellor

  6,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sistemi diellor

   6,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +8 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories