Sleepsuit 2 në 1

Marka

3,360 L

Brand:  Petit Bateau

Tuta me mëngë dhe këmbë të gjata ose thes gjumi, me këtë dizajn praktik dhe funksional nga Petit Bateau mund t’i keni të dyja në një. Me anë të hapjes dhe mbylljes me përçina, tutat mund të kthehen lehtësisht në një thes gjumi dhe fëmija juaj do të jetë ngrohtë gjatë gjithë natës dhe gjithashtu mund të lëvizë lirisht pa u zbuluar.

Karakteristikat:

 • Tuta dhe thes gjumi 2 në 1
 • Dizajn praktik dhe funksional, mbyllet në pjesën e këmbëve me anë të perçinave për t’u transformuar në një thes për natën
 • Super të buta, të ngrohta dhe të rehatshme
 • Pambuk organik, i sigurtë dhe delikat me lëkurat e ndjeshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 1/3/6 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100
 • Larja: Në lavatriçe me 40 °C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Sleepsuit 2 në 1

  3,360 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Sleepsuit 2 në 1

   3,360 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   1 muajsh, 6 muajsh

   Marka

   Petit Bateau

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories