Snogga Classic Beige Mid Beige

Marka

13,900 L

Brand:  
Cybex

Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Snøgga Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve.  Snøgga është projektuar për t’u përshtatur për çdo karrocë fëmijësh.  Snøgga është shoqëruesi i përsosur për aventurat e para të eksploruesve  të vegjël  në natyrë. Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse  dhe hapet sa herë që temperaturat ulen. Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë super komodë në temperatura nga 10˚C deri në -10˚ C duke e bërë Snøgga të domosdoshme.

Karakteristikat:

 • Ideuar posaçërisht për ti mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat gjatë udhëtimeve
 • I përshtatet çdo karroce fëmijësh
 • Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse
 • Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë komodë
 • Ofron kontroll ideal të temperaturës dhe lagështisë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 90 x 50 x 2 cm
 • Pesha: 0.4 kg
 • Lahet në cikël 30°C

S’ka stok

 • Snogga Classic Beige Mid Beige

  13,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Snogga Classic Beige Mid Beige

   13,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Classic Beige

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories