Cybex Snogga 2 Footmuff – Khaki Green/ Brown

Marka

13,900 L

Brand:  
Cybex

Mbajini fëmijët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur me Snøgga Footmuff. Mbështjellësja e këmbëve është e bërë me materiale të buta, me cilësi të lartë dhe është ideuar posaçërisht për t’i mbajtur fëmijët tuaj gjithmonë ngrohtë dhe rehat pavarsisht motit. Snøgga është projektuar për t’u përshtatur për çdo karrocë fëmijësh, ajo është shoqëruesi i përsosur për aventurat e para të eksploruesve të vegjël në natyrë. Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën e saj dhe të vendoset sapo temperaturat ulen. Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™  ndihmon vogëlushët të qëndrojnë super komodë në temperatura nga 10˚C deri në – 10˚ C duke e bërë Snøgga të domosdoshme gjatë dimrit. Snogga 2 përmban ngjyra të theksuara që përshtaten me çdo sezon dhe materiale të ricikluara, në mënyrë që të jeni të sigurtë se po bëni zgjedhjen e duhur për fëmijët tuaj dhe për ambjentin.

Karakteristikat:

 • E kategorizuar si TOG 4 për të mbajtur vogëlushët ngrohtë deri në – 10°C kur kombinohet me veshjet e përshtatshme
 • E përshtatshme në temperatura nga 10°C deri në – 10°C
 • I përshtatet çdo karroce fëmijësh
 • Mbyllje me zinxhir në të gjitha drejtimet që mund të përdoret edhe për ajrosje
 • Ultra-kompakt dhe i lehtë, gjithashtu mund të paketohet për t’u futur lehtësisht në çantën mbajtëse
 • Mbushja e ngrohtë dhe e ajrosshme Thinsulate™ është edhe më e ngrohtë se puplat
 • Mbyllje totale me tërheqës elastikë për temperaturat më të ulëta

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 90 x 50 x 2 cm
 • Pesha: 0.4 kg
 • Lahet në lavatriçe me 30°C

S’ka stok

 • Cybex Snogga 2 Footmuff - Khaki Green/ Brown

  13,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Cybex Snogga 2 Footmuff - Khaki Green/ Brown

   13,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Cybex

   Ngjyrë

   Khaki Green

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories