Kostum dëbore – Red

Marka

11,500 L

Brand:  
Petit Bateau

Kostum dëbore për fëmijë i kuq, perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç, dorashkat, çorapet e lidhura dhe dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Materiali përbërës është i ngrohtë, rezistent ndaj ujit dhe i ajrosshëm.

Karakteristikat:

 • Kostum dëbore për fëmijë
 • Material i ajrosshëm dhe rezistent ndaj ujit
 • Ofron mbrojtje maksimale ndaj të ftohtit, rehati dhe ngrohtësi

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 24 – 36 muajsh
 • Materiali: 100% poliestër
 • Larja: Në cikël delikat me 30 °C
+
 • Kostum dëbore - Red

  11,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum dëbore - Red

   11,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Masa

   24

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories