Gjirafa Sophie – Unaza rrumbullake

Marka

1,700 L

Sophie la Girafe, unaza për dhëmbët më e dashur për më shumë se 55 vjet! E bërë 100% nga gomë natyrale nga pema Hevea. Është totalisht e sigurtë për tu kafshuar nga fëmijët dhe pa përbërës toksik. Materiali i butë i Sophie dhe pjesët e shumta të kafshueshme (veshët, brirët, këmbët), e bëjnë atë të përsosur për qetësimin e dhimbjeve dhe kruajtjeve të mishit të dhëmbëve gjatë daljes së kicave të rinj.

Karakteristikat:

 • Bërë prej 100% gome natyrale dhe bojë ushqimore
 • Çdo njësi është unike, sepse secila prej tyre është vizatuar me dorë në menyrë artizanale
 • Pjesë të shumta për t’u kafshuar dhe për të luajtur të sigurtë
 • Mosha: 0 +

 

SHENIM: Paketimi mund të jetë ndryshe nga figura për shkak të ndryshimit së fundmi nga prodhuesi 

Ka stok

 • Gjirafa Sophie - Unaza rrumbullake

  1,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Gjirafa Sophie - Unaza rrumbullake

   1,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories