Unaza E Dhëmbëve Sophie

Marka

2,000 L

Ashtu sikurse Sophie La Girafe,  edhe kjo unazë Sophie So Pure Teething, është bërë 100%  nga gome natyrale nga pema e Hevea. Ky qetësues dhëmbësh super i butë me tekstura të shumta dhe vende të kapshme lehtësisht nga duart e vogëlushëve.  Është perfekt për të ndihmuar në lehtësimin dhe qetësimin e dhimbjeve të lidhura me mishrat e dhëmbëve gjatë periudhës delikate të daljes së tyre. Është tejet e sigurtë dhe e rekomandueshme nga ekspertë, sepse është pa BPA dhe Ftalate.

Karakteristikat:

 • Është bërë 100%  nga gome natyrale nga pema e Hevea
 • Perfekte për lehtësimin dhe qetësimin e mishrave të dhëmbëve
 • Vogëlushët e mbajnë me lehtësi
 • Është pa BPA dhe Ftalate

S’ka stok

 • Unaza E Dhëmbëve Sophie

  2,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Unaza E Dhëmbëve Sophie

   2,000 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   +0 muajsh

   Marka

   Sophie La Girafe

   Barkodi: 3056562003185 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories