Spin N Fly Airplane

Marka

3,400 L

Brand:  Plan Toys

Një lojë argëtuese dhe edukuese. Imagjinoni të kontrolloni aeroplanin si aviator! Kjo lodër klasike, e njohur edhe si “Hui Machine” ose “Hooey Stick”, mund të luhet duke fërkuar shkopin mbi dhëmbëzat për të parë rrotullimin e helikës. Fëmijët mund të mësojnë për shkakun dhe efektin e forcës së dridhjes që kthen helikën. Kjo lodër druri është e vyer për mësimin bazë të shkencës, inkurajon aftësitë motorike, koordinimin dhe të mësuarit rreth shkakut dhe pasojës.

Karakteristikat: 

 • Lojë edukuese dhe argëtuese
 • Inkurajon aftësitë motorike, koordinimin dhe të mësuarit rreth shkakut dhe pasojës
 • Njihet edhe si “Hui Machine” ose “Hooey Stick”

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  7 x 19.9 x5.6 cm
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Spin N Fly Airplane

  3,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Spin N Fly Airplane

   3,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 8854740051974 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories