Spirale aktiviteti – Sophie La Girafe

Marka

4,675 L

Një dhuratë e shkëlqyer dhe një aktivitet zbavitës për të gjithë fëmijët e vegjël. Mbështilleni atë në sediljen e makinës ndërsa jeni në lëvizje, në karrocë ose tek krevati. Me vetëm dy kapje mund të kapet kudo që dëshironi. Përbëhet nga 4 pellusha të vegjël me kafshë të ndryshme në materiale të buta dhe të forta për të aktivizuar të gjitha shqisat. Ngjyrat e ndezura dhe të larmishme janë shumë tërheqëse për fëmijët dhe do ti inkurajojnë ata të zbulojnë një nga një të gjitha detajet e kësaj spirale.

Karakteristikat:

 • Përfshin një unazë dhëmbësh prej gome dhe 4 kafshë me përmasa të ndryshme dhe forma të larmishme
 • Spirale aktiviteti për vogëlushët
 • Ka dy mbërthesa  me gjatësi të rregullueshme nga 20 deri në 80 cm
 • Mund të fiksohet lehtësisht në çdo strukturë
 • Mosha: 0+ muajsh

Ka stok

+
 • Spirale aktiviteti - Sophie La Girafe

  4,675 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Spirale aktiviteti - Sophie La Girafe

   4,675 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   SKU: 3056562307658 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories