Squirt – Mbajtës Ushqimi & Lugë 2në1 Rozë

Marka

2,300 L

Brand:  
Boon

Squirt nuk është vetëm një lugë, por është një “zbulim”.  Ju mundëson të merrni ushqim me vete për vogëlushët, duke ju menjanuar mbajtës të tjerë dhe e paketon në një aksesor të vetëm. Edhe ushques edhe mbajtës ushqimi në një të vetëm. Ju thjeshton organizimin dhe nuk është e përbërë nga materiale të dëmshme ndaj fëmijëve.

Karakteristikat:

 • E përkryer për ushqyerjen e të vegjëlve për fazën 1 ose 2
 • Mbahet lehtë dhe mban deri në 90 ml ushqim
 • Perfekte për shëtitje të shkurtra
 • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë
 • Mosha e rekomanduar: + 4 muajsh
 • Bërë pa BPA ose PVC
 • Përmasat: 5 x 18 x 9.7

Këshilla për larjen:

 • Lajeni mirë para përdorimit fillestar dhe pas çdo përdorimi
 • Lajeni secilën pjesë veç e veç
 • Mund ta lani me larësin e enëve ose sapun, me ujë të ngrohtë
 • MOS e përdorni në mikrovalë
 • MOS e vloni ose sterilizoni

 

Ka stok

+
 • Squirt - Mbajtës Ushqimi & Lugë 2në1 Rozë

  2,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Squirt - Mbajtës Ushqimi & Lugë 2në1 Rozë

   2,300 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Barkodi: 669028114191 Kategoritë: , , Tags: ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories