Mbajtës ushqimi & lugë 2 në 1 – Mint

Marka

2,300 L

Brand:  
Boon

Luga fantastike e markës Boon nuk është një lugë e thjeshtë, por një zbulim i vërtetë që do ta shndërrojë kohën e ushqyerjes në një moment të rehatshëm, argëtues, por mbi të gjitha të pastër dhe të rregullt. Luga ka një dorezë silikoni që shërben njëkohësisht si ”serbator” dhe mund të mbajë deri në 90 ml ushqim të lëngshëm. Mjafton të vendosni ushqimin brënda saj dhe me një presion të lehtë lëreni të zbresë gradualisht mbi lugë, të gjitha me një dorë!! Falë kapakut, asgjë nuk derdhet duke e bërë atë të përsosur për udhëtime. Mund ta ushqeni fëmijën tuaj kudo që të jeni!

Karakteristikat:

 • Lugë dhe mbajtëse ushqimi 2 në 1
 • E përkryer për ushqyerjen e të vegjëlve për fazën 1 ose 2
 • Kapaciteti: 90 ml
 • Pastrohet shpejt dhe thjeshtë edhe në pjatalarëse
 • Mosha e rekomanduar: + 4 muajsh
 • Materiali: silikon pa BPA, PVC dhe ftalate
 • Përmasat: 5 x 18 x 9.7

Këshilla për larjen:

 • Lajeni mirë para përdorimit të parë dhe pas çdo përdorimi
 • Lajeni secilën pjesë veç e veç
 • Mund ta lani në pjatlarëse
 • MOS e përdorni në mikrovalë
 • MOS e vloni ose sterilizoni

 

S’ka stok

 • Mbajtës ushqimi & lugë 2 në 1 - Mint

  2,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mbajtës ushqimi & lugë 2 në 1 - Mint

   2,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Boon

   Ngjyrë

   Mint

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories