Kopshti zanave Stampo një skenë

Marka

4,165 L

Brand:  Melissa & Doug

Kopshti zanave Stampo një skenë | Zanat, lulet dhe kopshti mund të kombinohen në mënyra të panumërta të bukura! Ky grup stampash i madh për fëmijët e bën të lehtë krijimin e një skenari interesant ose një skenë ngjyrash.

Përfshin 20 stampa skicash me fytyrë gome, dhe një jastëk me pullë dy ngjyra të mbushura me bojë të larë me trëndafili dhe vjollcë. Pesë lapsa me ngjyra koordinojnë me temën e kopshtit për të shtuar detaje dhe ngjyra në skenë. Është një veprimtari e plotë arti dhe vepra artizanale dhe rrëfim histori në një!

Ka stok

+
 • Kopshti zanave Stampo një skenë

  4,165 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kopshti zanave Stampo një skenë

   4,165 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 02 – Qer 02
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories