Suport Govate Stokke®

Marka

2,200 L

Brand:  
Stokke

Suporti i govatës Stokke® është prodhuar enkas për të ofruar siguri dhe rehati shtesë për foshnjat e porsalindura gjatë kohës së banjës. Ajo përshtatet në mënyrë perfekte brenda në govatën e larjes Stokke Flexi Bath. Është projektuar për t’iu përshtatur formës natyrale të trupit të foshnjeve dhe ofron mbështetje ergonomike gjatë kohës së banjës.

Karakteristikat:

 • Mbështetje ergonomike për të porsalindurin tuaj në kohën e banjës
 • Imiton në perfeksion mbështetjen e një krahu të qëndrueshëm të një prindi
 • Pështatet me govatën e larjes Stokke Flexi Bath
 • I përshtatshëm për të sapolindurit dhe foshnjat deri në 8 muajsh

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 46 x 23 x 13 cm
 • Pesha: 0.29 kg
 • Mban peshë deri në 8 kg

 

Ka stok

+
 • Suport Govate Stokke®

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Suport Govate Stokke®

   2,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Suporti i govatës Stokke® është prodhuar enkas për të ofruar siguri dhe rehati shtesë për foshnjat e porsalindura gjatë kohës së banjës. Ajo përshtatet në mënyrë perfekte brenda në govatën e larjes Stokke Flexi Bath. Është projektuar për t’iu përshtatur formës natyrale të trupit të foshnjeve dhe ofron mbështetje ergonomike gjatë kohës së banjës.

   Karakteristikat:

   • Mbështetje ergonomike për të porsalindurin tuaj në kohën e banjës
   • Imiton në perfeksion mbështetjen e një krahu të qëndrueshëm të një prindi
   • Pështatet me govatën e larjes Stokke Flexi Bath
   • I përshtatshëm për të sapolindurit dhe foshnjat deri në 8 muajsh

   Të dhënat teknike:

   • Përmasat: 46 x 23 x 13 cm
   • Pesha: 0.29 kg
   • Mban peshë deri në 8 kg

    

   Weight 13.4 kg
   Dimensions 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories