Kembe Govate Stokke

Marka

8,500 L

Brand:  
Stokke

Stokke® Flexi Bath® Stand është krijuar për t’ju sjellë më afër me vogëlushët tuaj dhe për ti kthyer në momente argëtuese. Ideuar ekskluzivisht për t’iu përshtatur Stokke® Flexi Bath® dhe ofron siguri, lehtësinë në mbajtje  dhe komoditetin me gjithçka afër. Stokke® Flexi Bath® Stand është një nga stendat e para që plotëson rregulloret e reja të BE për qëndrimet e stendave (EN 17072: 2018). Mund të përdoret për larjen e të porsalindurve duke ju shmangur  dhimbjet e shpinës nga gjunjëzimi në dysheme.

Karakteristikat:

 • Instalim i thjeshtë, duke e ngritur foshnjën tuaj afër në një lartësi të rehatshme
 • Ofron siguri me këmbë jo të rrëshqitshme, brava me veprim të dyfishtë dhe tregues të sigurisë
 • Paloset e sheshtë me Flexi Bath® të bashkangjitur  për transport dhe magazinim të lehtë
 • Përmban mbajtës për peshqirin
 • Përmban zorrë kulluese
 • Mbajtëse për shampo
 • I përshtatshëm për të porsalindurit deri në 10 kg

Teknike:

 • Madhësia: 91 x 57 x 96 cm
 • Pesha: 3.7  kg

Ka stok

+
 • Kembe Govate Stokke

  8,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kembe Govate Stokke

   8,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Pesha

   3.7 kg

   Masa

   91 x 57 x 96 cm

   SKU: 7040355387008 Categories: , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories