Govatë XL Stokke®- E Bardhë/Gri

Marka

8,200 L

Brand:  
Stokke

E gjerë dhe plot hapësirë, govata XL Stokke është një govate që rritet bashke me të voglin tuaj. Ky produkt eshte i përshtatshëm për fëmijë të vegjël deri në moshën 6 vjeç. Por ajo mund të perdoret edhe nga dy femijë njëkohësisht. Govata ka të gjitha tiparet e shkëlqyera të versionit original Stokke Flexi Bath, por me më shumë hapësirë. Dizajni unik i palosshëm e bën të lehtë ruajtje dhe transportin e govatës kur udhëtoni. E shkëlqyeshme për përdorim të brendshëm ose të jashtëm, kjo govate është e përkryer për të vegjëlit që duan të spërkasin dhe të luajnë. Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes.

Karakteristikat:

 • E përshtatshëm për fëmijë deri në rreth 6 vjeç – mund të mbajë deri në 21 kg
 • E shkëlqyeshme për t’u ndarë me vëllezërit e motrat
 • Paloset për transport të lehtë dhe ruajtje të hapësirës
 • Ka një tapë prej gome të ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe që shërben për kullimin e ujit
 • Mund të përdoret me Stokke Newborn Support për të siguruar një pozicion optimal kur përdoret për të porsalindurit
 • E disponueshme në disa variante, me konture me ngjyra të ndryshme

Të dhëna teknike:

 • Materiali: Polipropilen (TPE)
 • Përmasat e palosur: 78 x 24 x 15 cm;
 • Përmasat e hapur: 82 x 24 x 41 cm
 • Pesha: 4.3 kg

Këshillë!

Ju lutemi vini re se tapa prej gome e ndjeshme ndaj nxehtësisë së ujit nuk është termometër! Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë për të siguruar që ajo është temperatura e duhur për rehatinë dhe sigurinë e fëmijës tuaj. Nëse keni dyshime, përdorni saktësisht një termometër të besueshëm

Ka stok

+
 • Govatë XL Stokke®- E Bardhë/Gri

  8,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Govatë XL Stokke®- E Bardhë/Gri

   8,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Shk 05 – Shk 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   E gjerë dhe plot hapësirë, govata XL Stokke është një govate që rritet bashke me të voglin tuaj. Ky produkt eshte i përshtatshëm për fëmijë të vegjël deri në moshën 6 vjeç. Por ajo mund të perdoret edhe nga dy femijë njëkohësisht. Govata ka të gjitha tiparet e shkëlqyera të versionit original Stokke Flexi Bath, por me më shumë hapësirë. Dizajni unik i palosshëm e bën të lehtë ruajtje dhe transportin e govatës kur udhëtoni. E shkëlqyeshme për përdorim të brendshëm ose të jashtëm, kjo govate është e përkryer për të vegjëlit që duan të spërkasin dhe të luajnë. Për siguri shtesë ka një bazë jo rrëshqitëse, që fëmija mos të rrëshkasë gjatë larjes.

   Karakteristikat:

   • E përshtatshëm për fëmijë deri në rreth 6 vjeç – mund të mbajë deri në 21 kg
   • E shkëlqyeshme për t’u ndarë me vëllezërit e motrat
   • Paloset për transport të lehtë dhe ruajtje të hapësirës
   • Ka një tapë prej gome të ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe që shërben për kullimin e ujit
   • Mund të përdoret me Stokke Newborn Support për të siguruar një pozicion optimal kur përdoret për të porsalindurit
   • E disponueshme në disa variante, me konture me ngjyra të ndryshme

   Të dhëna teknike:

   • Materiali: Polipropilen (TPE)
   • Përmasat e palosur: 78 x 24 x 15 cm;
   • Përmasat e hapur: 82 x 24 x 41 cm
   • Pesha: 4.3 kg

   Këshillë!

   Ju lutemi vini re se tapa prej gome e ndjeshme ndaj nxehtësisë së ujit nuk është termometër! Gjithmonë kontrolloni temperaturën e ujit me dorë për të siguruar që ajo është temperatura e duhur për rehatinë dhe sigurinë e fëmijës tuaj. Nëse keni dyshime, përdorni saktësisht një termometër të besueshëm

   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories