Stokke® Home™ Changer

Marka

27,000 L

Brand:  
Stokke

Stokke® Home™ Changer është multifunksional dhe tejet praktik për prindërit. Mund të vendoset kudo, tek krevati, komodina ose edhe në tavolinë. Butësia e dyshekut, anët mbrojtëse dhe dizajni praktik e shdërrojnë në një vend të sigurtë për ndërrimin e vogëlushëve. Lartësia dhe pozicionimi mundëson kontaktin e vazhdueshëm me sy. Përveç kësaj kutia e mbajtjes së aksesorëve është një aksesor i vyer shtesë. Por, jo vetëm kaq. Me rritjen e vogëlushëve ajo mund të përshtatet pa problem si një tavolinë loje.

Karakteristikat:

 • Multifunksional dhe tejet praktik për prindërit
 • Vendoset kudo
 • Dyshek i butë është kundra ujit, hiqet dhe pastrohet me lehtësi
 • Anët e buta përreth ofrojnë një vend të sigurtë për vogëlushët
 • Mbajtës aksesorësh
 • Shndërrohet edhe në tavolinë loje me rritjen e moshës
 • Dysheku hiqet dhe pastrohet me lehtësi

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 78 x 53 x 15 cm
 • Pesha: 10.4 kg
 • Pesha mbajtëse: 11 kg
 • Materiali: MDF

 

Ka stok

 • Stokke® Home™ Changer

  27,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Stokke® Home™ Changer

   27,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 09 – Qer 09
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyrë

   White

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories