Djep – Stokke® Home®

Marka

40,400 L

Brand:  
Stokke

Djepi Stokke® Home® ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale. Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës. Falë madhësisë ideale, ju mund ta merrni pranë shtratit tuaj, ose gjatë ditës në dhomën e ndenjes. Pesha e tij, prej vetëm 7 kg, e bën shumë të lehtë zhvendosjen. Gjithashtu materialet cilësore ndalojnë mbinxehjen e temperaturës falë ajrosjes.  Mbajini vogëlushët afër kudo dhe çfarëdo që jeni duke bërë me Stokke® Home® Cradle.

Karakateristikat:

 • Ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale
 • Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës
 • Mund ta vendosni kudo falë madhësisë dhe peshës së lehtë
 • I bërë nga materiale cilësore që ndalojnë mbinxjehjen
 • Pëlhura mund lahet në makinë në cikël, 40˚C

Të dhënat teknike:

 • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
 • Pesha: 7 kg
 • Përmasat: 81 x 73 x50 cm

Ka stok

 • Djep - Stokke® Home®

  40,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Djep - Stokke® Home®

   40,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 27 – Maj 28
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Djepi Stokke® Home®  ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale. Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës. Falë madhësisë ideale, ju mund ta merrni pranë shtratit tuaj, ose gjatë ditës në dhomën e ndenjes. Pesha e tij, prej vetëm 7 kg, e bën shumë të lehtë zhvendosjen. Gjithashtu materialet cilësore ndalojnë mbinxehjen e temperaturës falë ajrosjes.  Mbajini vogëlushët afër kudo dhe çfarëdo që jeni duke bërë me Stokke® Home® Cradle.

   Karakateristikat:

   • Ndihmon për të qetësuar vogëlushët tuaj, për të fjetur komod dhe në rehati maksimale
   • Materialet e buta dhe të lehta i japin vogëlushëve një përkëdhelje butësie për një gjumë vërtetë çlodhës
   • Mund ta vendosni kudo falë madhësisë dhe peshës së lehtë
   • I bërë nga materiale cilësore që ndalojnë mbinxjehjen
   • Pëlhura mund lahet në makinë në cikël, 40˚C

   Të dhënat teknike:

   • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg
   • Pesha: 7 kg
   • Përmasat: 81 x 73 x50 cm
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   E bardhë

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories