Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat

Marka

40,400 L

Brand:  
Stokke

Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat ka një peshë prej 4.2 kg dhe është  shumë e lehtë për t’u instaluar dhe mbajtur. Sedilja përmban amortizues të avancuar të forcës dhe mbrojtje nga goditja anësore. Është dizenjuar  në mënyrë ergonomike, me mbështetëse koke me përshtatje të rregullueshme dhe një tendë të integruar me ventilim të integruar për rehati dhe mbrojtje maksimale. Kjo ndenjëse garanton siguri maksimale për vogëlushët tuaj, komoditet dhe rehati  për udhëtimet e ndryshme.

Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat përmbush të gjitha standardet e sigurisë. Më e mira nga të gjitha, sedilja e makinës mund të përdoret si karrige karroce me të gjitha karrocat Stokke® pa përdorimin e përshtatësve. Baza opsionale ISOfix mundëson instalim të shpejtë dhe të lehtë në makinë.

Karakteristikat:

 • Është  shumë e lehtë për t’u instaluar dhe mbajtur
 • Përmban amortizues të avancuar të forcës dhe mbrojtje nga goditja anësore
 • Baza ISOfix e bën të lehtë instalimin në makinë
 • E lehtë, e sigurt dhe e thjeshtë për t’u instaluar dhe mbajtur
 • Ergonomike dhe shumë e sigurtë
 • Ofron siguri, komoditet dhe rehati maksimale
 • BeSafe Newborn Hugger™ dhe mbështetësja e kokës ofrojnë ergonomi dhe siguri optimale për kokën e foshnjës
 • E përshtatshme për të porsalindurit deri tek vogëlushër 12 muajsh (40-75 cm të gjatë)

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 66 x 44 x 59 cm
 • Pesha: 4.7 kg
 • Mosha: Nga 0- 12 muajsh

Ka stok

+
 • Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat

  40,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Stokke® iZi Go Modular X1 by BeSafe Car Seat

   40,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Peshë 13.4 kg
   Përmasa 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Barkodi: 7040355568018 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories