Stokke® Mutable™ Puzzle

Marka

4,900 L

Brand:  
Stokke

Tavolina multifunksionale e lojës Stokke® MuTable™ Puzzle vjen me enigma shumëngjyrëshe prej druri dhe karti të një cilësie të lartë. Argëtim pafund dhe nxitin imagjinatën krijuese të fëmijëve. Falë dizajnit dhe madhësisë përshtatet me nevojat fizike dhe zhvillimore të fëmijve tuaj në rritje. E krijuar për t’iu përshtatur bazës së enigmës Stokke® MuTable™, çdo pjesë e enigmës është e madhe dhe e lehtë për t’u mbajtur dhe plotësuar nga duart e vogla. Vjen me dy dizajne të ndryshme, pazëlli i banjos dhe një udhëtimi rreth botës.

Karakteristikat:

 • Nxit zhvillimin dhe aftësitë e shkëlqyera motorike
 • Pazëll i rrumbullakët për fëmijët
 • Argëtim pafund dhe nxitin imagjinatën krijuese
 • Madhësi e përshtatur për nevoja zhvillimore të fëmijëve
 • Bërë nga copa të mëdha dhe të lehta për tu mbajtur nga fëmijët
 • E përputhshme për bazën e enigmës Stokke® MuTable™
 • Rekomandohet për fëmijët e moshës +3 vjeç

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 0.5 kg
 • Materiali: Dru
 • Përmasat: 48 x 48 x 1 cm
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Stokke® Mutable™ Puzzle

  4,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Stokke® Mutable™ Puzzle

   4,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 09 – Qer 09
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Dizajni pazëllit

   Around the World, Bathroom

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories