Kangur Stokke – Front and Back Grey Mesh

Marka

24,600 L

Brand:  
Stokke

Kanguri, Stokke® Mycarrier™ Front & Back, mund të përdoret duke filluar nga të porsalindurit deri në fëmijët  e moshës 3- vjeҫare. Ergonomi superiore dhe rregullueshmëri për komoditet fantastik. Me Stokke® Mycarrier™, shëtitja juaj nuk do të ndjehet aspak sepse është projektuar me kujdes dhe zhvilluar në mënyrë ergonomike për t’i dhënë një përshtatje të veçantë nënave dhe baballarëve si dhe vogëlushëve  tuaj në rritje. Mundëson një shpërndarje të peshës në mënyrë të njëtrajtshme.

Karakteristikat:

 • Nga të porsalindur deri në 3 vjeҫ
 • Plotëson standartet Oeko-Tex® Standard 100
 • Plotësisht i rregullueshëm për maksimumin e komoditetit
 • Dizajn ergonomik me opsione për të mbajtur fëmijën përpara dhe mbrapa
 • Materiale të sigurta dhe funksionale: pambuk dhe rrjetë për një ajrosje sa më të mirë
 • Pesha shpërndahet në mënyrë të njëtrajtshme

Të dhëna teknike:

 • Mosha: +1 muajsh
 • Mban peshë deri në 15 kg

S’ka stok

 • Kangur Stokke - Front and Back Grey Mesh

  24,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kangur Stokke - Front and Back Grey Mesh

   24,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Kanguri, Stokke® Mycarrier™ Front & Back, mund të përdoret duke filluar nga të porsalindurit deri në fëmijët  e moshës 3- vjeҫare. Ergonomi superiore dhe rregullueshmëri për komoditet fantastik. Me Stokke® Mycarrier™, shëtitja juaj nuk do të ndjehet aspak sepse është projektuar me kujdes dhe zhvilluar në mënyrë ergonomike për t’i dhënë një përshtatje të veçantë nënave dhe baballarëve si dhe vogëlushëve  tuaj në rritje. Mundëson një shpërndarje të peshës në mënyrë të njëtrajtshme.

   Karakteristikat:

   • Nga të porsalindur deri në 3 vjeҫ
   • Plotëson standartet Oeko-Tex® Standard 100
   • Plotësisht i rregullueshëm për maksimumin e komoditetit
   • Dizajn ergonomik me opsione për të mbajtur fëmijën përpara dhe mbrapa
   • Materiale të sigurta dhe funksionale: pambuk dhe rrjetë për një ajrosje sa më të mirë
   • Pesha shpërndahet në mënyrë të njëtrajtshme

   Të dhëna teknike:

   • Mosha: +1 muajsh
   • Mban peshë deri në 15 kg
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories