Stokke® Scoot Softbag Grey Melange

Marka

9,900 L

Brand:  
Stokke

Mbështillini vogëlushët tuaj plot me ngrohtësi përkëdhelëse. I krijuar posaçërisht për Stokke® Scoot, çanta Softbag do ti mbajë vogëlushët  të sigurt, komod dhe të relaksuar gjatë shëtitjeve të gjata në qytet. Është vendi i përsosur për lëvizje, me një pjesë të sipërme të lëvizshme dhe një fund shtesë të fortë. Softbag ofron rehati maksimale për një udhëtim më të mirë. Mbushja shtesë ndihmon në stabilizimin e foshnjës, ndërsa një hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve. Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh.

Karakteristikat:

 • Ofron ngrohtësi, butësi dhe komoditet maksimal
 • Tërheqja elastike ofron mbrojtje shtesë dhe era
 • Baza e fortë ofron qëndrueshmëri dhe  siguri
 • Hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve
 • Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh
 • Paloset lehtësisht
 • E bërë nga materiale cilësore

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 0.77 kg
 • Mosha: 0-6 muajsh

 

Ka stok

 • Stokke® Scoot Softbag Grey Melange

  9,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Stokke® Scoot Softbag Grey Melange

   9,900 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Mbështillini vogëlushët tuaj plot me ngrohtësi përkëdhelëse. I krijuar posaçërisht për Stokke® Scoot, çanta Softbag do ti mbajë vogëlushët  të sigurt, komod dhe të relaksuar gjatë shëtitjeve të gjata në qytet. Është vendi i përsosur për lëvizje, me një pjesë të sipërme të lëvizshme dhe një fund shtesë të fortë. Softbag ofron rehati maksimale për një udhëtim më të mirë. Mbushja shtesë ndihmon në stabilizimin e foshnjës, ndërsa një hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve. Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh.

   Karakteristikat:

   • Ofron ngrohtësi, butësi dhe komoditet maksimal
   • Tërheqja elastike ofron mbrojtje shtesë dhe era
   • Baza e fortë ofron qëndrueshmëri dhe  siguri
   • Hapja e rregullueshme mundëson rregullim e temperaturës dhe parandalimin e mbinxjehjeve
   • Është perfekt për të porsalindurit deri në gjatë muajsh
   • Paloset lehtësisht
   • E bërë nga materiale cilësore

   Të dhënat teknike:

   • Pesha: 0.77 kg
   • Mosha: 0-6 muajsh

    

   Peshë 13.4 kg
   Përmasa 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Ngjyrë

   Grey melange

   Barkodi: 7040353445090 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories