Rrethues Për Krevatin Stokke® Sleepi™ – I Bardhë

Marka

10,100 L

Brand:  
Stokke

Rrethuesi i krevatit Stokke® Sleepi™ ju mundëson vogëlushëve një ambient më të rehatshëm gjatë gjumit dhe kohës së ndenjes në krevatet Stokke. I gjithë perimetri i krevatit me pjesën e drunjtë kthehet direkt në një pjesë të butë falë Stokke® Sleepi™ Bumper. Gjithashtu  përshtatet në mënyrë thuajse perfekte me formën ovale të krevatit. I bërë prej pambuku organik dhe i aprovuar nga OEKO- TEX.

Karakteristikat:

 • Bërë për t’iu përshtatur krevatit ovale të Sleepi në mënyrë perfekte
 • E butë dhe mbrojtëse rreth shinave të krevatit prej druri
 • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
 • Cilësi e aprovuar nga Oeko-Tex Standard 100, klasi 1
 • Mund të lahet në makinë larëse në temperaturë 40 °

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 0.46 kg
 • Përmasat: 317 x 27 cm

S’ka stok

 • Rrethues Për Krevatin Stokke® Sleepi™ - I Bardhë

  10,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Rrethues Për Krevatin Stokke® Sleepi™ - I Bardhë

   10,100 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Stokke® Sleepi™ Bumper ju mundëson vogëlushëve një ambient më të rehatshëm gjatë gjumit dhe kohës së ndenjes në krevatet Stokke. I gjithë perimetri i krevatit me pjesën e drunjtë kthehet direkt në një pjesë të butë falë Stokke® Sleepi™ Bumper. Gjithashtu  përshtatet në mënyrë thuajse perfekte me formën ovale të krevatit. I bërë prej pambuku organik dhe i aprovuar nga OEKO- TEX.

   Karakteristikat:

   • Bërë për t’iu përshtatur krevatit ovale të Sleepi në mënyrë perfekte
   • E butë dhe mbrojtëse rreth shinave të krevatit prej druri
   • Vendoset dhe hiqet me lehtësi
   • Cilësi e aprovuar nga Oeko-Tex Standard 100, klasi 1
   • Mund të lahet në makinë larëse në temperaturë 40 °

   Të dhënat teknike:

   • Pesha: 0.46 kg
   • Përmasat: 317 x 27 cm

    

   Peshë 13.4 kg
   Përmasa 101 × 56 × 131 cm
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories