Shtesat E Krevatit Junior – Stokke® Sleepi™

Marka

36,600 L

Brand:  
Stokke

Vogëlushi juaj nuk mund të qëndrojë i vogël përgjithmonë, prandaj shtesat Junior të krevatit Stokke® Sleepi™  është zgjedhja ideale. Shndërrojeni Stokke® Sleepi -n tuaj në një Shtrat Junior me Shtesën Stokke® Sleepi Junior. Me këtë shtesë, krevati aktual mund të përdoret si divan, si zonë loje, si dhe krevat për një fëmijë më të rritur.  I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç.

Çfarë e bën të vyer:

 • Transformon Stokke® Sleepi ™ tuaj në një Shtrat Junior për fëmijën tuaj në rritje
 • I përshtatshëm për fëmijët deri në 10 vjeç
 • Zgjat shtratin në 172 cm
 • Bërë nga druri i ahut
 • Dyshek shkumë PU rezistent ndaj presionit, hipoallergjik me kapak të lëvizshëm që shitet veçmas

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 5.56 kg
+
 • Shtesat E Krevatit Junior - Stokke® Sleepi™

  36,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Shtesat E Krevatit Junior - Stokke® Sleepi™

   36,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   Hazy Gray, Natural, White

   Barkodi: N/A Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories