Karrige Stokke® Steps™ – E Zezë

Marka

26,000 L

Brand:  
Stokke

Sistemi i ndenjëseve 5 në 1, Stokke® Steps™ Chair, është aksesori perfekt që nuk duhet të mungojë në shtëpi. Karrigia është zhvilluar duke pasur parasysh të vegjlit aktivë dhe të pavarur, duke u dhënë atyre mbështetjen dhe komoditetin e duhur me veçoritë e saj të rregullueshme. Mund të përdoret gjatë ushqyerjes, gjatë kohës së argëtimit me lojra dhe për tu qetësuar duke u bashkuar edhe me bouncerin. Vogëlushët do ti shijojnë pafundësisht vaktet në tryezën e familjes falë karriges Stokke® Steps™. Falë pjesës së pasme ergonomike, karrigia ofron komoditet maksimal dhe përshtatet pa problem me rritjen e vogëlushëve.

Karakteristikat:

 • Pjesë e sistemit të ndenjëseve të karrigeve të larta Stokke® Steps™
 • I përshtatshëm nga të porsalindurit
 • Pa mjete dhe e lehtë për t’u përshtatur ndërsa vogëlushët tuaj rriten
 • Ergonomike
 • Ofron siguri dhe komoditet maksimal
 • Dizajn bashkëkohor skandinav

Të dhënat teknike:

 • Mosha: Nga 0- 36 muajsh
 • Pesha mbajtëse: Deri në 84 kg
 • Pesha: 5.13 kg
 • Përmasat: 61 x 43 x 71 cm
 • Materiali: Dru

S’ka stok

 • Karrige Stokke® Steps™ - E Zezë

  26,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Karrige Stokke® Steps™ - E Zezë

   26,000 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyrë

   Black

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories