Stokke® Stroller All-Weather Inlay

Marka

14,500 L

Brand:  
Stokke

Stokke® Stroller All-Weather Inlay kombinon komoditetin dhe funksionin e dyfishtë. Shtresa mbuluese është e përshtatshme për përdorim gjatë gjithë vitit në të gjitha stinët. Kur ka një ftohje në ajër, Stokke ™ All-Weather Inlay ju ndihmon të mbani të voglin tuaj të ngrohtë dhe komod me lesh merino të butë dhe rregullues të temperaturës.

Kur dielli fillon të shkëlqejë dhe moti nxehet, mbajeni fëmijën tuaj të qetë të qetë me ndihmën e pëlhurave të tharjes së shpejtë dhe kundër aromës. Projektuar për t’iu përshtatur të gjitha karrocave Stokke.

Çfarë e bën të vyer:

 • Ajroset lehtësisht, thahet shpejt dhe ka veti për të thithur lagështi shpejt
 • Shton butësi dhe komoditet për një udhëtim të rehatshëm
 • Multifunksionale, ndihmon në rregullimin e temperaturës së foshnjës për rehati në të gjitha klimat
 • Mund të lahet me makinë larëse
 • Është eko-mjedisore

Të dhëna teknike:

 • 100% prej lesh Merinoje dhe fije ftohje Poliesteri
 • Madhësia e produktit: 69 x 39 x 3 cm
 • Pesha 0.2 kg

Ka stok

+
 • Stokke® Stroller All-Weather Inlay

  14,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Stokke® Stroller All-Weather Inlay

   14,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Pesha

   0.2 kg

   Masa

   69 x 39 x 3 cm

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories