Stokke® Xplory® X Mosquito Net

Marka

4,500 L

Brand:  
Stokke

Stokke® Xplory® X Mosquito Net  është projektuar për të mbrojtur në mënyrë të sigurt fëmijën, foshnjën ose vogëlushin tuaj nga mizat dhe insekte të tjera bezdisëse.Është e përbërë nga një material rrjete të tejdukshme për një shikim optimal midis prindërve dhe vogëlushëve, por mbi të gjitha për të ndaluar çdo insekt të jashtëm të mos shqetësojë vogëlushin tuaj.  Stokke® Xplory® X Mosquito Net  thjesht mbërthehet në shasi, është i lehtë, kompakt për transport dhe paloset bukur në një çantë shtesë të integruar.

Çfarë e bën të vyer:

 • Material rrjete të tejdukshme për një shikim optimal midis prindërve dhe vogëlushëve
 • Bashkëngjitet dhe koordinohet lehtësisht me shasinë
 • Zinxhir përpara për qasje të lehtë tek fëmija juaj
 • I lehtë në transportim
 • Paketohet shpejt
 • Përshtatet më të gjitha karrocat  duke përfshirë sigurisht karrocat Stokke®

Të dhëna teknike:

 • Madhësia 18 x 18 x 5 cm
 • Pesha 0.14 kg
 • Mosha: +0 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 • Stokke® Xplory® X Mosquito Net

  4,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Stokke® Xplory® X Mosquito Net

   4,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Ngjyra

   E zezë

   Marka

   Stokke

   Masa

   18 x 18 x 5 cm

   Pesha

   0.14 kg

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories