Stol për fëmijë Jeshile/E Bardhe

Marka

4,200 L

Brand:  
BabyBjorn

Fëmija juaj do ta ketë më të thjeshtë të iki vetëm në tualet, me anë të stolit nga BabyBjörn Deep Geen/White, pasi ai do e ndihmojë të hipi tek tualeti, por gjithashtu do ta ndihmojë që të arrijë të lajë duart vetë tek lavamani. Pjesa e poshtme e këmbëve të stolit dhe pjesa e sipërme e tij, janë prej gome për të parandaluar mundësinë e rrëshkitjes gjatë kohës që fëmija është sipër tij.

Karakteristikat:

 • Sipërfaqja prej gome siguron stabilitet
 • Këmbët prej gome nuk lejojnë rrëshkitjen
 • Pastrohet lehtë

Të dhëna teknike:

 • Pesha: 550 gr
 • Përmasat: 35 x 24 x 15 cm

Ka stok

+
 • Stol për fëmijë Jeshile/E Bardhe

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Stol për fëmijë Jeshile/E Bardhe

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyrë

   Deep Green/White

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories