Streçe me thurje – Green

Marka

2,600 L

Brand:  
Petit Bateau

Streçe pambuku me nuanca të ngjyrës jeshile. Të përshtatshme për vogëlushë të moshave nga 6 deri në 36 muajsh. Ofrojnë rehati, ngrohtësi dhe butësi maksimale falë materialit prej 100% pambuk organik. Pjesa elastike tek beli i bë akoma më praktike. Dizajni me thurje lulesh i bën këto streçe veçanërisht elegante dhe të bukura.

Karakteristikat:

 • Streçe pambuku me nuanca të ngjyrës jeshile
 • Super të buta, të ngrohta dhe rehatshme
 • 100 % pambuk organik i çertifikuar nga OEKO-TEX 100
 • Delikat me lëkurat e ndjeshme dhe antialergjik

Këshilla:

 • Larje në lavatriçe me  40 °C
 • Mos përdorni zbardhues

 

+
 • Streçe me thurje - Green

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Streçe me thurje - Green

   2,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   24 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories