Tabaka mbajtëse për karrocat Stokke®

Marka

6,400 L

Brand:  
Stokke

Tabaka për karrocat Stokke® me një madhësi perfekte për të mbajtur filxhan apo tas ushqimi për vogëlushët tuaj gjatë daljeve për shëtitje apo në udhëtime. Ngjitet lehtësisht në sediljen e karrocave tuaja Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.

Rregullueshmëria e këndit siguron ergonomi të shkëlqyeshme pasi tabakaja mund të vendoset në pozicionin e duhur për foshnjën tuaj për t’i mbajtur gjërat e mundshme, por duke mbajtur një pozicion të sigurt. Stokke® Stroller Snack Tray mund të përdoret gjithashtu me modelet e mëparshme të Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz ™ me përdorimin e një adaptori.

Karakteristikat:

 • Përshtatet me karrocat Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.
 • I lehtë për tu bashkangjitur, hequr dhe pastruar
 • Ergonomik
 • Mban snacks, pije dhe lodra
 • Përshtatshëm për moshat nga +6 muajsh

Të dhëna teknike:

 • Madhësia 26 x 14 x 18 cm
 • Pesha 0.224 kg

 

KËSHILLË!

Ju lutemi, ki parasysh që nuk është e sigurt për larje në lavatriçe.

Ka stok

+
 • Tabaka mbajtëse për karrocat Stokke®

  6,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Tabaka mbajtëse për karrocat Stokke®

   6,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 07 – Kor 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Tabaka për karrocat Stokke® me një madhësi perfekte për të mbajtur filxhan apo tas ushqimi për vogëlushët tuaj gjatë daljeve për shëtitje apo në udhëtime. Ngjitet lehtësisht në sediljen e karrocave tuaja Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.

   Rregullueshmëria e këndit siguron ergonomi të shkëlqyeshme pasi tabakaja mund të vendoset në pozicionin e duhur për foshnjën tuaj për t’i mbajtur gjërat e mundshme, por duke mbajtur një pozicion të sigurt. Stokke® Stroller Snack Tray mund të përdoret gjithashtu me modelet e mëparshme të Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz ™ me përdorimin e një adaptori.

   Karakteristikat:

   • Përshtatet me karrocat Stokke® Xplory® dhe Stokke® Trailz.
   • I lehtë për tu bashkangjitur, hequr dhe pastruar
   • Ergonomik
   • Mban snacks, pije dhe lodra
   • Përshtatshëm për moshat nga +6 muajsh

   Të dhëna teknike:

   • Madhësia 26 x 14 x 18 cm
   • Pesha 0.224 kg

    

   KËSHILLË!

   Ju lutemi, ki parasysh që nuk është e sigurt për larje në lavatriçe.

   Marka

   Stokke

   Masa

   26 x 14 x 18 cm

   Pesha

   0.224 kg

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories