Tableti – Prekja magjike

Marka

4,200 L

Brand:  
Hape

Me tabletin Magic Touch Curiosity, vogëlushët mund të hyjnë në një botë zbulimi që nga pajisja e parë. Vetëm një prekje e lehtë e një “aplikacioni” në këtë lodër magjike prej druri fillon argëtimin. Duke filluar nga ngjyra, numrat e deri tek fjalët e para në tre gjuhë të ndryshme, kjo lodër tablet është një mjet që inkurajon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike me çdo shtypje të një pllake. Përmban mbi 150 melodi dhe tinguj për të ndihmuar në stimulimin e shqisave të fëmijëve. Dizajni është praktik, që mund të mbahet nga duart e vogla, pa patur shqetësimin e ndonjë dëmtimi.

Karakteristikat:

 • Lojë për aktivitet argëtues
 • Përmban mbi 150 melodi dhe tinguj
 • Fëmijët duhet të shtypin aplikacionin buton
 • Inkurajon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike
 • Dizajni është praktik dhe i sigurtë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 muajsh

Ka stok

+
 • Tableti - Prekja magjike

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tableti - Prekja magjike

   4,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +6 muajsh

   SKU: 6943478027268 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories