Tapet pikniku

Marka

4,930 L

Brand:  Taf Toys

Një tapet për të luajtur ose për një piknik në natyrë! Me material të papërshkueshëm nga uji duke e bërë akoma më të rehatshme dhe të sigurtë uljen në zona të lagështa si parqet me bar apo rëra. Pjesa e poshtme e tapetit mund të lahet lehtësisht me një leckë të njomë. Pasi të keni mbaruar lojën në natyrë mund ta palosni tapetin dhe ai do të kthehet në një çantë me dorezë që mund të transportohet lehtësisht. Shijoni natyrën dhe parqet e gjelbra dhe krijoni kujtime të paharrueshme me fëmijët tuaj!

Karakateristikat:

 • Tapet pikniku
 • U mundëson vogëlushëve një zonë të thatë dhe të rehatshme për të luajtur
 • I butë dhe i papëshrkrueshëm nga uji e lagështia
 • Peshon pak dhe paloset në formën e një çante për tu tranpsortuar lehtësisht

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 140 x 115 cm

Ka stok

+
 • Tapet pikniku

  4,930 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tapet pikniku

   4,930 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories