Tavolina e punës lodër

Marka

22,500 L

Brand:  Little Dutch

Tavolina e punës së lodrave prej druri  vjen me vegla druri dhe shumë aksesorë  të tjerë,  për të luajtur dhe për t’u argëtuar. Kompleti i plotë përbëhet nga 48 pjesë, duke përfshirë një çekiç lojërash në madhësi për fëmijë, çelës, kaçavidë, dado dhe bulona. Jeni gati për punë? Pajisuni mirë dhe filloni të krijoni vepra të mrekullueshme. Ky set është perfekt për të nxitur lojën imagjinare dhe kreativitetin e fëmijëve. Gjithashtu perfekt për koordinimin sy- duar dhe shkathtësimin e tyre. Aksesorët janë të bërë nga material prej kompesat dhe MDF. Ndërsa bojrat janë me bazë uji dhe janë jo toksike.

Karakteristikat:

 • Tavolina e punës së lodrave prej druri  vjen me vegla druri dhe shumë aksesorë  të tjerë,  për të luajtur dhe për t’u argëtuar
 • Është perfekt për të nxitur lojën imagjinare dhe kreativitetin e fëmijëve
 • Përbëhet nga 48 aksesorë pune, një tavolinë pune dhe 1 rrip për mbajtjen e veglave
 • Shkathtëson dhe argëton fëmijë
 • Bojrat janë me bazë uji dhe janë jo toksike
 • Bërë nga material prej kompesat dhe MDF

Të dhënat teknike:

 • Materiali: MDF dhe Kompesatë
 • Përmasat: 86 x 36 x 55 cm
 • Pesha: 2.5 kg

S’ka stok

 • Tavolina e punës lodër

  22,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tavolina e punës lodër

   22,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Little Dutch

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories