Tavoline Stokke® Mutable™ V2

Marka

29,000 L

Brand:  
Stokke

Tavolina multifunksionale e lojës Stokke® MuTable™ v2 përshtatet me nevojat fizike dhe zhvillimore të fëmijve tuaj në rritje. Me 4 pozicione lartësie të rregullueshme, tavolina e lojës mund të përdoret nga fëmijët e moshave të ndryshme. Kthehet në vendin e përsosur për fëmijët tuaj për të luajtur dhe për të bërë një shumëllojshmëri të gjerë aktivitetesh.

 • Aktivitete angazhuese për të nxitur kreativitetin dhe zhvillimin
 • E bërë me dru dhe materiale cilësore për qëndrueshmëri
 • E lehtë për tu montuar
 • Vrima qendrore me një mbulesë për të pastruar lehtësisht lodrat
 • Mosha e përshtatshme nga 1-8 vjeç
 • Vjen me përmasa 87 x 82 x 49 cm
 • Pesha: 10,8 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tavoline Stokke® Mutable™ V2

  29,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tavoline Stokke® Mutable™ V2

   29,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   E bardhë, Clover Green, Lilac, Stormy Grey

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories