Teether- Bufi Bobi

Marka

1,400 L

Brand:  
Djeco

Dalja e dhëmbëve të parë të vogëlushëve tuaj është me siguri periudha më emocionuese, por gjithashtu shkakton edhe shqetësim si për foshnjën ashtu edhe për prindërit. Baby Bobi ju vjen në ndihmë vogëlushëve dhe prindërve.  U lejon vogëlushëve tuaj të përtypin dy pjesët rrethore të buta të bufit prej druri për të qetësuar mishrat e dhëmbëve, sikurse siguron sasinë e nevojshme të stimulimit oral për të vegjlit tuaj.

Baby Bobi ndihmon për të përmirësuar fazën e daljes së dhëmbëve dhe zhvillimin e mishrave të dhëmbëve. Është projektuar  në mënyrë ergonomike dhe me madhësi perfekte për gojët e vogla. Baby Bobi është bërë  prej druri natyral në formën e një bufi, ku ka dhe dy pjesë të buta me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët.

Çfarë e bën të vyer:

 • I butë, i lehtë për t’u kapur dhe i sigurt për t’u përtypur
 • Vjen me një dorezë për duar të vogla për tu kapur dhe mbajtur lehtë
 • Stimulon shqisat e foshnjës dhe qetëson mishrat e dhëmbëve
 • Ka formën e një bufi, ku ka dhe dy pjesë të buta me teksturë të ëmbël e cila është perfekte për përtypje dhe e sigurt për vogëlushët
 • Është projektuar  në mënyrë ergonomike
 • Plotësisht i sigurt për fëmijët duke plotësuar të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë të produkteve të fëmijëve
 • Shumë higjenike, pa myk dhe nuk ka vrima, të cilat që parandalojnë praninë, rritjen e baktereve dhe mykut
 • Pa përmbajtje lëndësh kimikate
 • Rekomandohet për fëmijët e grupmoshës nga 0 muajsh e lart

Të dhëna teknike:

 • Madhësia: 6.5 x 4.5 x 5.5 cm

Ka stok

+
 • Teether- Bufi Bobi

  1,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Teether- Bufi Bobi

   1,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories