Tenda dielli Bugaboo Fox 3

Marka

12,200 L

Brand:  
Bugaboo

Tenda e diellit Bugaboo Fox 3  është aksesori i përsosur i karrocave për të siguruar hije gjatë ditëve me diell. Vjen me një shkallë mbrojtjeje  UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik,  era dhe shiu. Dizajni modern u mundëson prindërve të kenë shikim gjatë gjithë kohës kundrejt fëmijëve. Pozicionojeni tendën e diellit, të hapur, të mbyllur ose të zgjatur,  për të siguruar që fëmijët të jenë të mbrojtur gjatë gjithë kohës. Tenda e diellit Bugaboo Fox 3 përshtatet në mënyrë perfekte me të gjitha modelet Bugaboo Fox 3 dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash.

Karakteristikat:

 • Tendë  dielli për mbrojtje shtesë kundër diellit, erës dhe shiut
 • Pëlhura ofron një normë mbrojtjeje nga dielli UPF 50+
 • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
 • Opsion i shkëlqyeshëm për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët

Përshtatet me:

 • Bugaboo Fox 3
 • Bugaboo Lynx
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tenda dielli Bugaboo Fox 3

  12,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Tenda dielli Bugaboo Fox 3

   12,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 03 – Dhj 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra Fox 3 Canopy

   Forest Green, Grey Mélange, Midnight Black, Stormy Blue, Sunrise Red

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories