Tendë dielli – Bugaboo Bee 5

Marka

10,800 L

Brand:  
Bugaboo

Mbulesa diellore shumëfunksionale Bugaboo Bee 5 ofron mbrojtje nga dielli, era dhe shiu. Pëlhura shumë e qëndrueshme, është e papërshkueshme nga uji dhe siguron mbrojtje UPF 50+. Vendoseni mbulesën e diellit – të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar që fëmija juaj të jetë i mbrojtur gjatë gjithë ditës. Zgjidhni nga një sërë ngjyrash të ndryshme që të përputhen me bazën e karrocës tuaj ose për të patur një opsion ngjyre të dytë në stinë të ndryshme.

Telat dhe kapëset e mbulesës së diellit nuk përfshihen, por mund të blihen veçmas.

Karakteristikat:

 • Tendë  dielli për mbrojtje kundër diellit, erës dhe shiut
 • Pëlhura ofron një faktor mbrojtjës UPF 50+
 • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
 • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re të freskët

Përshtatet me:

 • Bugaboo Bee 6
 • Bugaboo Bee 5
 • Bugaboo Bee 3
 • Bugaboo Bee (model i vitit 2010)
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tendë dielli - Bugaboo Bee 5

  10,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tendë dielli - Bugaboo Bee 5

   10,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra (Bee)

   Black, Blue melange, Grey melange, Ruby red, Soft pink, Steel blue, Sunrise yellow

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories