Tendë dielli Bugaboo Donkey 5

Marka

12,900 L

Brand:  
Bugaboo

Tenda e diellit Bugaboo Donkey 5 është aksesori më i domosdoshëm për të siguruar hije gjatë ditëve me diell. Ajo vjen me një faktor mbrojtjës UPF 50+ dhe i mbron fëmijët tuaj jo vetëm nga rrezet e diellit, por gjithashtu edhe nga faktorët e tjerë atmosferik si era dhe shiu. Hapësira me rrjetë i mundëson prindërve të kenë nën kontroll gjatë gjithë kohës fëmijët e tyre. Mbajeni të hapur, të mbyllur ose të zgjatur, për të siguruar rehatinë e fëmijëve në ç’do moment të ditës. Tenda e diellit Bugaboo Donkey 5 përshtatet më së miri me të gjitha modelet Bugaboo Donkey dhe vjen me një larmishmëri ngjyrash.

 • Tendë dielli për mbrojtje shtesë kundër diellit, erës dhe shiut
 • Shkalla e mbrojtjes nga dielli UPF 50+
 • Vjen me një larmishmëri ngjyrash të ndryshme
 • Opsion i shkëlqyer për t’i dhënë karrocës tuaj një pamje të re sa herë të doni
 • Lahet në lavatriçe (ju lutemi kontrolloni udhëzimet)

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Tendë dielli Bugaboo Donkey 5

  12,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tendë dielli Bugaboo Donkey 5

   12,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Donkey 5

   Sunrise Red

   SKU: N/A Categories: , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close

   Close
   Navigation
   Categories