Thes gjumi- Flora Dove Blue

Marka

9,600 L

Brand:  
Liewood

Çanta e gjumit, me printe dhe ngjyra të këndshme, e bërë nga material 100% pambuk organik dhe me printe makinash, i mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë. Me një vlerësim Tog prej 1.0, ai fiksohet me dy kapëse në secilën shpatull. Përbërja me material cilësor e bën super të butë dhe qëndron e tillë pas çdo larje, certifikuar edhe me Oeko-Tex® Standard 100. Lejon arjrosjen, nuk krijon djersitje apo mbinxehje.

Karakteristikat:

 • I mban vogëlushët tuaj komodë dhe ngrohtë
 • I bërë nga material 100% pambuk organik
 • Të përsosur për ndryshime të shpejta gjatë natës
 • Ideale për një temperaturë dhome prej 20-24 gradë
 • Certifikuar edhe me Oeko-Tex® Standard 100
 • Mbyllet me dy butona të shpatullave

Të dhënat teknike:

 • Tog: 1.0
 • Mosha: 0-6 muajsh
 • Materiali: 100% pambuk organik
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Thes gjumi- Flora Dove Blue

  9,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Thes gjumi- Flora Dove Blue

   9,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Mosha

   NB-6 muajsh

   Certifikime

   Standardi OEKO-TEX® 100

   Masa

   56-68, 68-80, 80-86

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories