Thes gjumi Miqtë Gjumashë- Të bardhë (90 cm)

Marka

7,900 L

Brand:  
Done by Deer

Thes gjumi Miqtë Gjumashë, bërë nga pambuku organik dhe mbushje poliesteri, vjen në ngjyrë nuance blu dhe është një zgjidhje perfekte sidomos për foshnjet e sapolindura, që i mban super komodë dhe ngrohtë.  Vogëlushët e kanë të pamundur heqjen e batanijes me këmbë, pasi i ka këmbëzat e mbyllura dhe zinxhiri që hapet deri në pjesën fundore e bën më të lehtë ndërrimin  gjatë gjumit. Është pa mëngë, bërë në pëlhurë të butë pambuku organik dhe me dizajn plot stil. Pambuku organik, i certifikuar Oeko-Tex është lehtësisht i ajrosshëm, i butë dhe i rehatshëm.

Karakteristikat:

 • Perfekt për muajt e parë
 • I bërë nga material i ajrosshëm pambuku organik
 • Zinxhir për hapje, për të krijuar lehtësi në ndërrim gjatë kohës që është në gjumë
 • Larje në proces delikat në 40°C
 • E përshtatshme për vogëlushët me gjatësi 90 cm
 • Me vlerë TOG 2.5

S’ka stok

 • Thes gjumi Miqtë Gjumashë- Të bardhë (90 cm)

  7,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Thes gjumi Miqtë Gjumashë- Të bardhë (90 cm)

   7,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories