Kuti muzike – Tinou Shop

Marka

5,400 L

Brand:  
Djeco

Kutia e bizhuterive- Tinou Shop është një kuti muzikore dhe njëkohësisht një dollap bizhuterish për t’u ofruar si dhuratë. Një kuti muzikore e ilustruar bukur me tre sirtarë për ruajtjen e bizhuterive dhe aksesorëve sekretë. Një lëvizje mjafton dhe ju mund të hapni dyert e këtij vitrine të bukur dhe befasohuni nga një vajzë e cila pasqyrohet në një pasqyrë të siluetuar nën tingujt e muzikës “Flauti Magjik” nga Wolfgang Amadeus Mozart. Kutia e bizhuterive mund të jetë një dhuratë ideale për lindjes ose ditëlindje, e cila falë ngjyrave dhe dizajnit mund të kthehet edhe në dekoruese të dhomës.

 

Karakteristikat:

 • E ndërtuar prej druri
 • Dizajn i këndshëm
 • Argëtuese dhe njëkoësisht  dekoruese e dhomës
 • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje
 • Melodia nga Mozart

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e kutisë së bizhuterive: 14.5 x 18.5 x 11 cm

 

Ka stok

+
 • Kuti muzike - Tinou Shop

  5,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kuti muzike - Tinou Shop

   5,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories