Tost Bukë & Gjalp

Marka

3,485 L

Brand:  Melissa & Doug

Tost Bukë & Gjalp | Është koha për tost! E pjekur lehtë ose e bërë mirë. Një tigan me gjalpë ose dy – kuzhinier të rinj në trajnim mund të përgatisin një ose dy pjesë të tostit për lojëra për të porositur me këtë paketë prej druri të Bukës dhe Gjalpit prej druri. Vendosni feta prej druri të bukës në dollapin e prerë, ktheni numrin për të vendosur nivelin e errësirës dhe shtyni poshtë dorezën për të dolli!

Një pjatë prej druri mban katër copa gjalpi të mbajtura së bashku me skedat vetë-ngjitëse; prerë ato me thikë për fëmijën dhe shtoni pak ose shumë gjalpë në copat e dolli. Një kartë veprimtarie e ripërdorshme e bën të lehtë vendosjen dhe marrjen e porosive speciale! Kompleti promovon koordinimin sy-sy dhe lojë imagjinative. Gjithashtu inkurajon aftësitë fillestare të matematikës.

Ka stok

+
 • Tost Bukë & Gjalp

  3,485 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Tost Bukë & Gjalp

   3,485 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772193443 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories