Këndi i lojrave së Aventurave

Marka

19,800 L

Brand:  Manhattan Toy

Me 4 kuadrate lodrash praktike për të vegjlit, Toy Playground Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese. Kjo lojë aktiviteti përmban ilustrime me tematikë sheshi lojërash që sjellin kënaqësinë e këndit të lojërave brenda. Ky set prej druri dhe me një dizajn vërtet të veçantë do të frymëzuar lojën imagjinative dhe do ti ndihmojë fëmijët në zhvillimin e aftësive motorike dhe mësimin e shkak-pasojë. Mund të luhet edhe në grupe. Plotëson  standartet e cilësisë EN71 dhe CPSIA. Falë dizajnit dhe madhësisë, njëkohësisht shërben edhe si dekoruese, mund të zhvendoset në çfarëdo vendi.

Karakteristikat:

 • Toy Playground Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese
 • Përmban ilustrime me tematikë sheshi lojërash që sjellin kënaqësinë e këndit të lojërave brenda
 • Frymëzon lojë imagjinare dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
 • lotëson  standartet e cilësisë EN71 dhe CPSIA
 • Mund të luhet edhe në grupe
 • Bërë prej druri dhe ngjyrosur me bojra me bazë uji jo toksike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 46 x 52 x 46 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Këndi i lojrave së Aventurave

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Këndi i lojrave së Aventurave

   19,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories