Tree Top Adventure

Marka

19,800 L

Brand:  Manhattan Toy

Me 4 kuadrate lodrash praktike për të vegjlit, Tree Top Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese. Me 4 kuadrate copash druri të punuara bukur mbështesin tela, si dhe krijesa të gjalla të pikturuara që gjenden në majë të një peme, si zogj të shumtë, një bletë, një fytyrë majmuni dhe një mollëkuqe e shumë mini aksesorë të tjerë në dispozicion, ofron orë të pafundme loje. Fëmijët e vegjël do të argëtohen shumë me këtë qendër aktiviteti, duke lëvizur rreth formave dhe figurave në blloqe druri. Ky set prej druri dhe me një dizajn vërtet të veçantë do të frymëzuar lojën imagjinative dhe do ti ndihmojë fëmijët në zhvillimin e aftësive motorike. Mund të luhet edhe në grupe. Plotëson  standartet e cilësisë EN71 dhe CPSIA. Falë dizajnit dhe madhësisë, njëkohësisht shërben edhe si dekoruese, mund të zhvendoset në çfarëdo vendi.

Karakteristikat:

 • Tree Top Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese
 • Fëmijët e vegjël do të argëtohen shumë me këtë qendër aktiviteti, duke lëvizur rreth formave dhe figurave në blloqe druri
 • Frymëzon lojë imagjinare dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
 • lotëson  standartet e cilësisë EN71 dhe CPSIA
 • Mund të luhet edhe në grupe
 • Bërë prej druri dhe ngjyrosur me bojra me bazë uji jo toksike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 45.72 x 45.72 x 57.15 cm
 • Mosha: +12 muajsh

Ka stok

 • Tree Top Adventure

  19,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Tree Top Adventure

   19,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories