Lojë aktiviteti – Tree Top Adventure

Marka

19,800 L

Brand:  Manhattan Toy

Manhattan Toy Tree Top Adventure do të sjellë gëzimin e të mësuarit në dhomën e fëmijës tuaj! Me një mori aktivitetesh, kjo lodër do t’i mbajë ata të zënë dhe të zbavitur gjatë gjithë ditës.  Tematika e bukur do t’ju dhurojë orë të tëra argëtimi duke eksploruar. Kjo pemë aktiviteti përmban katër faqe të ndryshme me aktivitete të shumëllojshme si rrokullisje rruazash, avionë dhe të tjera figura që ofrojnë mësim praktik për fëmijë të moshave të ndryshme. Kjo lodër inovative është krijuar për të vegjlit mbi 12 muaj për të zhvilluar aftësitë motorike bazë. Manhattan Toy, Tree Top Adventure mund të jetë gjithashtu një dhuratë e bukur dhe e vlefshme për ditëlindjen e parë të një vogëlushi.

Karakteristikat:

 • Tree Top Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese
 • Fëmijët e vegjël do të argëtohen shumë me këtë qendër aktiviteti, duke lëvizur rreth formave dhe figurave në blloqe druri
 • Frymëzon lojë imagjinare dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
 • Plotëson standartet e cilësisë EN71 dhe CPSIA
 • Mund të luhet edhe në grup
 • Bërë prej druri dhe ngjyrosur me bojëra me bazë uji jo toksike

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 45.72 x 45.72 x 57.15 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Lojë aktiviteti - Tree Top Adventure

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë aktiviteti - Tree Top Adventure

   19,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories