Treni fermës

Marka

4,420 L

Brand:  Melissa & Doug

Treni fermës | Ky tren prej druri i ngjeshur është vetëm ajo që është e nevojshme për të transportuar një lopë ose për të marrë kanaçe qumështi, frutash dhe perimesh për të dalë në treg. Imagjinata juaj e re e inxhinierit do të angazhohet nga treni shumëngjyrësh dhe tre vagonat e tij. Orari i argëtimit do të sigurohet pasi fëmija juaj ngarkon dhe shkarkon trenat dhe pretendon të drejtojë trenin.

Lodra përmban një tren shumëngjyrësh dhe tre vagona, si dhe një lopë, kanaçe qumështi, fruta dhe arka bimore. Ky grup u jep fëmijëve mundësinë të mësojnë për trenat, kafshët, fermat, numërimin dhe ngjyrat. Ky set bën një dhuratë të shkëlqyeshme për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart, duke frymëzuar orë të tëra me lojëra.

Karakteristikat:

 • Dimensioni: 54.6 x 24.1 x 16.5 cm (L x W x H)
 • Mosha: +36 muajsh

S’ka stok

 • Treni fermës

  4,420 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Treni fermës

   4,420 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 54.6 × 24.1 × 16.5 cm
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 000772145459 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories