Trerrotëshi Liki Trike- Limited Gold Edition

Marka

44,900 L

Brand:  
Doona

Bëhuni gati të udhëtoni me Liki Trike- Limited Gold Edition, trerrotëshi më kompakt në botë. Liki Trike- Limited GoldEdition vjen me një dizajn të guximshëm tërësisht të zi me nuanca të ngjyrës artë, ku përfshin timon të zi prej lëkure të zezë, një dorezë të zezë prej alumini ngjyrë të artë dhe mbështetëse elegante  prej lëkure dhe mbulesë sedilje. Liki ju lejon të udhëtoni të qetë me fëmijën tuaj pasi përshtatet lehtësisht në bagazhin e makinës tuaj ose bagazhin e sipërm të aeroplanit. Nuanca e ngjyrës artë duken edhe në tendën mbrojtëse të diellit. Bee Kids ju surpizon akoma më shumë duke ju dhuruar edhe një bluzë me një dizajn që shkon në mënyrë perfekte me Like Trike. 

Karakteristikat:

 • Paloset dhe shpaloset në sekondë
 • Vjen plotësisht i mbledhur
 • Liki Trike- Limited Gold Edition vjen me një kombinim dizajni të zi dhe të artë
 • Shëtitje e lehtë nga prindi dhe fëmija me sistem drejtues të dyfishtë
 • E lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur
 • Ideale për udhëtime – përshtatet lehtësisht në bagazhin e makinës tuaj ose bagazhin e sipërm të aeroplanit
 • Prodhuar nga materiale për të siguruar cilësi të qëndrueshme
 • Rrota me qëndrueshmëri të lartë
 • Tendë mbrojtëse ndaj rrezeve UV
 • Bluzë dhuratë

Të dhënat teknike:

 • E palosur: 32 x 60 x 23.5 cm
 • E hapur me dorezën e prindërve: 93.5 x 49.8 x 102.5 cm
 • E hapur pa dorezën e prindërve: 62 x 49.8 x 84.9 cm
 • Pesha e produktit: 6.7 kg
 • Ngarkesa maksimale e produktit: 20.1 kg
 • I përshtatshëm për moshat: 10 muajsh- 3 vjeç

S’ka stok

 • Trerrotëshi Liki Trike- Limited Gold Edition

  44,900 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Trerrotëshi Liki Trike- Limited Gold Edition

   44,900 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Peshë 6.7 kg
   Përmasa 32 × 60 × 23.5 cm
   Marka

   Doona

   Mosha

   10 muajsh deri në 3 vjeç

   Përmasat (Hapur)

   62 x 49.8 x 84.9 cm

   Pesha

   6.7 kg

   Ngarkesa maksimale

   20.1 kg

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories