Karrocë me 3 rrota Liki Trike S3- Royal Blue

Marka

31,800 L

Brand:  
Doona

Bëhuni gati të udhëtoni me trerrotëshin Liki Trike, karroca më kompakte në botë. Dizajni urbanistik me shkëlqim u mundëson fëmijëve të jenë të sigurt dhe të argëtohen, pasi kombinon në mënyrë elegante funksionalitetin dhe estetikën. Me unazën e saj unike dhe të patentuar, hapet dhe mbyllet me klikimin e një butoni. Trerrotëshi Liki Trike S3 ju lejon të udhëtoni të qetë me fëmijën tuaj pasi përshtatet lehtësisht në bagazhin e makinës tuaj ose bagazhin e sipërm të aeroplanit.

Karakteristikat:

 • Paloset dhe hapet në 1 sekond
 • Shëtitje e lehtë nga prindi dhe fëmija me sistem drejtues të dyfishtë
 • E lehtë për tu mbajtur
 • Ideale për udhëtime
 • Prodhuar nga materiale të jashtëzakonshme për të siguruar cilësi maksimale
 • Paraqet rrota me qëndrueshmëri të lartë
 • Tendë mbrojtëse ndaj rrezet UV
 • Bluzë dhuratë

Të dhënat teknike:

 • E palosur: 32 x 60 x 23.5 cm
 • E hapur me dorezën e prindërve: 93.5 x 49.8 x 102.5 cm
 • E hapur pa dorezën e prindërve: 62 x 49.8 x 84.9 cm
 • Pesha e produktit: 6.7 kg
 • Ngarkesa maksimale e produktit: 20.1 kg
 • I përshtatshëm për moshat: 10 muajsh – 3 vjeç

Bee Kids ju surpizon akoma më shumë duke ju dhuruar edhe një bluzë me një dizajn që shkon në mënyrë perfekte me Like Trike. 

Ka stok

+
 • Karrocë me 3 rrota Liki Trike S3- Royal Blue

  31,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Karrocë me 3 rrota Liki Trike S3- Royal Blue

   31,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Peshë 6.7 kg
   Përmasa 32 × 60 × 23.5 cm
   Marka

   Doona

   Mosha

   10 muajsh deri në 3 vjeç

   Ngjyrë

   Royal blue

   Përmasat (Hapur)

   62 x 49.8 x 84.9 cm

   Pesha

   6.7 kg

   Ngarkesa maksimale

   20.1 kg

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories